PIASECZNO Przy ul. Okulickiego obok KFC powstaje McDonald’s, który w naszym mieście zdaje się mieć tylu zwolenników ilu przeciwników. Ci pierwsi z niecierpliwością czekają na otwarcie, ci drudzy ponoć pętają bułki sznurowadłami i nakłuwają je ostrą igłą, by przegnać demony otyłości czające się za złowieszczą literką „M”, która zlokalizowana na wysokim słupie od kilku tygodni rzuca złowrogi cień na nasze miasto


– Po co to? Kusi dzieci i młodzież a otyłość rośnie – skomentowała Krystyna na naszym facebookowym fan page’u.
– A czy ktoś ich tam na sile zaprasza? – pyta Damian. – Ludzie, kiedy wy się opanujecie z tymi cebulowymi poglądami…
Jedni uważają, że McDonald’s to czyste zło, które przemieni nasze dzieci w niepełnosprawne pulpety, inni podkreślają, że wszystko jest dla ludzi, a zamiast zakazywać lepiej edukować i informować jakie mogą być skutki nadmiernego opychania się fast foodami. Są też tacy, którzy na inwestycję amerykańskiej sieci patrzą z dumą ufając, że nada ona Piasecznu nieco wielkomiejskości.
Kiedy otwarcie piaseczyńskiego Maka? Z tym pytaniem tydzień temu zwróciliśmy się do biura prasowego firmy McDonald’s Polska Sp. z o.o. Niestety jak dotychczas nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Patrząc jednak na bardzo szybko postępujące prace można przypuszczać, że miłośnicy restauracji będą mogli zanurzyć zęby w pierwszym piaseczyńskim hamburgerze jeszcze w wakacje.

Adam Braciszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię