Powstał nowy salon optyczny

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W Konstancinie-Jeziornie przy ul. Pułaskiego 2 działa już nowy salon optyczny MyOptic, w którym nie tylko można kupić modne okulary, ale także kompleksowo przebadać sobie wzrok


W salonie MyOptic znajduje się najnowszej generacji sprzęt do badania wzroku. Można tu nie tylko wykonać specjalistyczną diagnostykę, ale także skonsultować się z doświadczonym optometrystą, który dobierze okulary dokładnie do naszych potrzeb.
Nie od dziś wiadomo, że nawet niewielka wada wzroku bardzo utrudnia życie, a niewłaściwe dbanie o oczy może tylko ją pogłębić.

Na miejscu można skonsultować się z doświadczonym optometrystą, który dobierze okulary dokładnie do naszych potrzeb.

Praca zdalna szkodzi naszym oczom

Obecnie wiele osób pracuje zdalnie, często przed ekranem komputera. Wielogodzinna ekspozycja na światło niebieskie emitowane przez monitor może powodować ból głowy, zmęczenie, a nawet prowadzić do uszkodzenia siatkówki czy zwyrodnienia plamki żółtej. Na szczęście jest na to rada. Wystarczy zaopatrzyć się w szkła z powłokami antyrefleksyjnymi, które zneutralizują nadmiar światła niebieskiego i zapewnią najwyższą przejrzystość soczewek. Co ciekawe, z takich szkieł mogą korzystać nie tylko osoby z wadami wzroku (można stosować je również w tzw. zerówkach).

W salonie znajdziemy szeroki wybór opraw dla całej rodziny

Okulary dla całej rodziny

Jednak MyOptic to nie tylko diagnostyka i wysokiej klasy szkła antyrefleksyjne. To także szeroki wybór opraw dla całej rodziny. Wystarczy przyjść, przymierzyć i dobrać okulary pasujące nie tylko do twarzy, ale także osobistych upodobań.

– Gwarantujemy miłą atmosferę i indywidualne podejście – zapewnia menadżerka salonu. – Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie w myśl naszego motta „Twoje widzenie ma dla nas znaczenie.

Salon Optyczny MyOptic
ul. Pułaskiego 2,
05-510 Konstancin-Jeziorna
tel. 513 795 255
[email protected]