Powstała gra o niedźwiedziu z Konstancina! Można nim powodować kolizje

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W odpowiedzi na nasz artykuł o niedźwiedziu, który rzekomo wtargnął na jezdnię powodując kolizję z udziałem trzech aut, powstała gra humorystycznie podsumowująca zdarzenie

Przypomnijmy. Kilka dni temu w Parceli doszło do zderzenia trzech aut: bmw, mercedesa i toyoty. Wezwani na miejsce policjanci w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia usłyszeli, że powodem kolizji było przebiegające przez ulicę zwierzę. Uczestnicy zgodnie poinformowali, że był to niedźwiedź. Kierowcy to 34-letni obywatel Ukrainy, 25-letni Uzbek oraz 29-letni Ukrainiec. Policjanci nie dali wiary ich tłumaczeniu – powszechnie wiadomo, że na Mazowszu niedźwiedzie nie żyją na wolności. Mundurowi nie wykluczają iż całe zdarzenie może być próbą wymuszenia odszkodowania. Jeden z kierowców został zatrzymany, sprawa ma charakter rozwojowy.
Po naszym artykule powstała gra, którą można znaleźć pod adresem niedzwiedzzkonstancina.pl.
Miś w drodze na imprezę do węża musi przejść przez ulicę i spowodować jak najwięcej kolizji. Kierując niedźwiedziem trzeba jednak uważać by nie potrącił nas samochód. Twórcy gratulujemy poczucie humory, a naszym Czytelnikom życzymy przyjemności z gry. Nam udało się spowodować kolizję z udziałem 7 aut i otrzymać odszkodowanie w wysokości ponad 2700 zł. A jakie są Wasze wyniki?

Czytaj też:

 

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię