Powstaną kolejne magazyny? Atrakcyjny teren ma nowego właściciela

2

LESZNOWOLA/POWIAT Od 2020 roku powiat próbował sprzedać sześć działek o łącznej powierzchni ponad 4 ha, znajdujących się przy skrzyżowaniu ulic Żwirowej i Wojska Polskiego w Wilczej Górze, gdzie funkcjonowała kiedyś baza drogowa. Kilka miesięcy temu to się wreszcie udało. Obecnie teren jest porządkowany. Co na nim powstanie?


Na sprzedaż zostały wystawione działki o łącznej powierzchni ponad 4,2 ha. Wszystkie kupiła spółka PDC Industrial Center 211 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, płacąc za nie łącznie około 16,8 mln zł. Raptem kilometr dalej (na wschód) będzie przebiegała trasa S7, więc nie da się ukryć, że spółka nabyła atrakcyjne tereny pod inwestycje. Na jednym z lokalnych forów internetowych pojawił się wpis, że przy skrzyżowaniu Żwirowej i Wojska Polskiego powstaną kolejne hale Panattoni. Nam nie udało się potwierdzić tych rewelacji. Nie należy się jednak spodziewać innego przeznaczenia tego miejsca jak pod magazyny, bo taki sposób zagospodarowania terenu po byłej bazie drogowej (działalność usługowa i rzemieślnicza) dopuszcza plan miejscowy.

TW

2 KOMENTARZE

  1. PDC INDUSTRIAL CENTER 211 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to wspólnik firmy PANATTONI DEVELOPMENT EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    więc de fcto teren kupiła firma Panattoni, więc na 100% będą magazyny.

    Pytanie tylko którędy będą jeździły ciężarówki do S7? Żwirową czy Wojska polskiego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię