Powstanie wybieg dla psów

2

GÓRA KALWARIA Miłośnicy czworonogów mają okazję do radości. W Górze Kalwarii powstanie profesjonalnie wyposażony wybieg dla psów.

 

Na zielonym terenie pomiędzy ulicami Kilińskiego a Budowlanych w Górze Kalwarii w tym tygodniu rozpoczęła się budowa wybiegu dla psów, o którego wykonanie zwracali się do burmistrza mieszkańcy.

–  Wygradzamy dwa duże boksy. W jednym czworonogi będą mogły swobodnie biegać, w drugim ustawione zostaną urządzenia do zabawy/ tresury. Oczywiście wybieg zostanie wyposażony także m.in. w kosze na odchody – informuje urzędnik.
Koszt budowy to około 40 tys. zł, z czego 25 tys. zł to pozyskana przez gminę darowizna od prywatnego sponsora.

CZYTAJ TAKŻE:  Rynek nabierze klasy i szlachetności. Projekt ma być gotowy do końca roku

2 KOMENTARZE

 1. „Miłośnicy czworonogów mają okazję do radości. W Górze Kalwarii powstanie profesjonalnie wyposażony wybieg dla psów.”
  =============================
  Coś mi się wydaje, że redaktor „bezet” nie gustuje w czworonogach.
  Redaktorze, prawdziwy miłośnik ma radość wtedy, kiedy jego pies może sobie hasać swobodnie po całej GK (i walić kupy, gdzie mu się zachce), a nie kręcić się wokół swojego ogona po jakiejś klatce!

  P.S. Nawet Adolf Hitler (wielki miłośnik psów, jakby kto nie wiedział) nie trzymał swego psa w klatce , lecz pozwalał Blondi nawet spać w swojej sypialni, nie mówiąc już o tym, że podróżowała ona z nim i asystowała mu w najważniejszych chwilach życia, nierzadko także w czasie poważnych spotkań politycznych.
  Tak ją lubił, że nie mogąc się z nią rozstać, przed zażyciem trucizny wpierw zaaplikował tęże swojej ukochanej suczce 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię