Pożar Biedronki. Na miejscu trwa akcja gaśnicza

3

PIASECZNO Przed godz. 15 zapaliła się wiata śmietnikowa obok sklepu Biedronki przy ul. Okulickiego (przy Media Markt). Na miejscu są strażacy, którzy opanowali już sytuację


Z naszych informacji wynika, że od wiaty śmietnikowej znajdującej się na zapleczu sklepu zajęła się elewacja marketu. Pożar szybko został jednak ugaszony. W tej chwili na miejsce jedzie wóz z drabiną, bo strażacy chcą przekonać się czy wyżej nie ma zarzewi ognia. Rozbierają także altanę śmietnikową i jedną ze ścian budynku.


W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał, bo jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowano zarówno klientów sklepu, jak i personel.

CZYTAJ TAKŻE:  Podwójny podbródek? ONDA sobie z nim radzi

– Dym nie przedostał się do części sprzedażowej – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski, rzecznik Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Lekkie zadymienie stwierdziliśmy natomiast w części magazynowej Biedronki.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Wszystko przez to, że pracownicy nie mogą sobie jak ludzie spokojnie palić na stanowiskach pracy, tylko jak tropione, ścigane zwierzęta muszą się kryć po jakichś norach i wiatach śmietnikowych.
    Nie wiem, co może komuś przeszkadzać, że taka np. kasjerka ma przy kasie popielniczkę i pomiędzy skanowaniem produktów co i raz weźmie sobie bucha?

    • Chyba Cię pogięło, palić na sklepie. Powinny być wyznaczona palarnia zgodnie z przepisami. Przy przyjmowaniu do pracy nikt nie podpisuje czy jest osobą paląca. Pozdrawiam.

    • Słyszę od sprzedawców ze klienci sa coraz bardziej szurnięci – nerwowi i roszczeniowi np. żeby mu cienko pokroic pasztet na maszynie (autentyk). To negatywnie wpływa na stan psychiczny sprzedawcy, który poza popielniczką „na kasie” powinien mieć słuzbowe 100 gram dziennie na uspokojenie nerwów i ochrone przeciwkowidową. Oczywiście sobie tu żartujemy, ale oglądając film z lat 60. widzę, że w samolocie pasażerowie normalnie palą:) I komu to przeszkadzało?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię