Pożar budynku mieszkalnego! Trwa akcja gaśniczo-ratunkowa!

1

GÓRA KALWARIA Do pożaru parterowego budynku doszło przy ul. Wyszyńskiego. Na miejscu jest 6 zastępów straży pożarnej i policja

– Gdy przybyliśmy na miejsce trzy osoby zdążyły już opuścić lokal – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Pożar wybuchł w jednym z lokali jednokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Ogień już się nie rozprzestrzenia, ale akcja gaśniczo-ratownicza wciąż trwa.
Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że pożar rozpoczął się od piecyka typu „koza”. O zdarzeniu zawiadomiono policję, która już przybyła na miejsce, oraz gminę, by zabezpieczyła schronienie osobom dotkniętych pożarem.

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli według redakcji są to budynki mieszkalne to polecam wyjść z gniazda i zamieszkać w takim miejscu wtedy wasze zdanie zmieni się diametralnie. To zwykle baraki z blaszakami w których niepowinni mieszkać ludzie gdyż tam nie ma warunków do normalnego życia. Dziwne ze nikt im nie pomagał wczesniej, że w gminie najpierw musi dojść do tragedii jakiejś rodziny aby szanowni urzędnicy mogli to nagłośnić i później opisywać jak to pomogli. Jak trzeba pomóc wczesniej to umywają rączki w ten sposób doprowadzając do tragedii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię