GÓRA KALWARIA Sześć zastępów straży pożarnej bierze udział w gaszeniu pożaru przy ul. Stefana Batorego.


– Zapalił się drewniany budynek gospodarczy, a z niego pożar przeniósł się na murowany budynek mieszkalny – mówi st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Aktualnie w akcji biorą udział trzy zastępy państwowej straży pożarnej i trzy ochotniczej.


– Na miejsce przyjechał podnośnik – informuje nasz reporter. – Za chwilę prądy wody zostaną podane z góry. Strażacy gaszą w tej chwili płomienie od środka i na zewnątrz.

godz. 18.36

– Kwadrans temu elektrycy odcięli  prąd. Teraz dzięki podnośnikowi straży zrywają  dach by dostać się do płonącego pod nim ocieplenia – donosi nasz reporter.

godz. 19.06

Wciąż nadjeżdżają kolejne zastępy straży pożarnej. Na miejscu aktualnie w akcji gaśniczo-ratowniczej bierze udział 9 zastępów.
– Zadymienie jest bardzo duże, strażacy używają masek i aparatów tlenowych, zarówno ci, którzy wchodzą do środka budynku, jak i ci którzy podają prądy wody z podnośnika – mówi nasz reporter.

Adam Braciszewski

Takie fotografie otrzymaliśmy od   naszego Czytelnika, Pana Leszka, który był na miejscu wcześniej niż nasz reporter. Bardzo dziękujemy.

Jeśli jesteście świadkami wypadku lub jakiegoś innego niecodziennego wydarzenia, wysyłajcie do nas zdjęcia i filmy przez Facebooka, e-mailem redakcja@piasecznoNEWS.pl lub na telefon 692 488 258

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię