Pożar domu jednorodzinnego! 9 zastępów straży pożarnej w akcji [AKTUALIZACJE]

3

PIASECZNO Aż 9 zastępów straży pożarnej zadysponowano do pożaru domu jednorodzinnego w Wólce Kozodawskiej przy ul. Zacisznej

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze grilla elektrycznego, ale po przyjeździe na miejsce okazało się, że ogień objął już zadaszenie nad tarasem o wymiarach 5 na 6 metrów oraz przedostał się na poddasze – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Nikt nie został poszkodowany. Trwa akcja gaśniczo-ratownicza.

godz.18.15

– Działania gaśnicze zostały zakończone, pożar rozprzestrzenił się na dach – informuje mł. bryg Łukasz Darmofalski. – Zostaną ściągnięte plandeki by przykryć dach, na miejscu zostaną trzy lub cztery zastępy. Nie było żadnych osób poszkodowanych.

3 KOMENTARZE

  1. Strasznie odpowiedzialna rodzina…może deski grillowali że ogień się aż przeniósł, bo co w grillu elektrycznym innego mogło się zapalić do tego stopnia, że ogien przeniósł się na poddasze… kurczak ? Wykałaczki w szaszłyku ? to ciekawostka… ale przecież to ektryczny to można zostawić i iść sobie do domu bo co się może wydarzyć… grill grillem ale żeby z elektrycznego grilla zrobił się taki pożar, że przeniósł się, aż na poddasze…. Jeszcze w tak piękną pogodę grilla robić elektrycznego, a nie zwykłego mając takie możliwości to aż wstyd (mogli sobie piekarnik wynieść na poddasze). W dodatku z tego co widać na biednych nie padło. Jak zawsze zresztą.

  2. Czytam i nie wierzę
    Co ma to że biedni czy nie
    Tragedia i koniec dobrze że się tylko tak skończyło . Nauczka by takie rzeczy nie zostawiać bez kontroli . Jakie dochodzenie myślowe co może w grillu elektrycznym się zapalić ???? Poważnie pachnie tu dość dużą wiedzą techniczną i życiową no i taki pożar że poddasze. Bo ogień sobie wybiera pokój , kuchnie albo łazienkę . Nie śmiej dziadku z czyjegoś … Chyba to znasz . Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię