Pożar domu weselnego w Mrokowie. Utrudnienia w ruchu na krajowej 7

7

LESZNOWOLA Doszło do pożaru domu weselnego w Mrokowie. Na miejscu jest 9 zastępów straży pożarnej, z budynku ewakuowano 140 osób.

W tej chwili na zewnątrz nie widać płomieni, ani dymu. Strażacy po drabinach dostają się do górnych kondygnacji budynku. Przed chwilą na teren posesji wjechał podnośnik. Ewakuowani goście domu weselnego są bezpiecznie poza terenem akcji strażaków. Prawy pas al. Krakowskiej w stronę Grójca na odcinku kilkuset metrów jest zablokowany przez wozy strażackie. Tworzy się korek

– Pożarem objęty był dach i poddasze, na powierzchni ok. 20 m kw. – mówi st. kpt Łukasz Darmofalski z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. – W tej chwili żywioł został już opanowany. Straży zrywają pokrycie dachu i dogaszają. Trudno powiedzieć czy po zakończeniu akcji goście będą mogli wrócić do domu weselnego.

7 KOMENTARZE

  1. Reporter Strażakiem musi być bo to kolejny raz tak dokładne foty i krótki czas.Fajne,ale żeby natura diennikarska w profesjonalnym ratowaniu niezaszkodziła-to chyba 2 różne zawody?
    TO NIEDOPUSZCZALNE zachowanie!

    • Nie jesteśmy strażakami. Staramy się jak najszybciej docierać na miejsce zdarzenia, a akturat tym razem przypadek sprawił, że nasz reporter był blisko i mógł szybko dojechać.

  2. Bzdura bzdura bzdura piasecznews jest tak samo wiarygodna jak TVP co prawda był mały pożar ale nikogo nie ewakułowano nie było żadnego zagrożenia wesele trwa goście bawią się dalej

  3. Sami wyszliśmy z sali i czekaliśmy na przyjazd Straży już na zewnątrz. Mężczyźni gaśnicami gasili płomienie na zewnątrz budynku.Nie było 140 osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię