Pożar i wypadki! To nie jest spokojny koniec weekendu

1

POWIAT Sygnały alarmowe przyjeżdżających wozów strażackich zaniepokoiły wielu mieszkańców. Co się dzieje? – dopytują nasi Czytelnicy. Dzieje się dużo i jak to często bywa, wszystko jednocześnie

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów doszło w Mrokowie na skrzyżowaniu Al. Krakowskiej z ul. Rejonową. Jedna osoba została poszkodowana.

Przy ulicy Orężnej wybuchł pożar w blaszaku stojącym na jednej z posesji. Z naszych informacji wynika, że nikt nie został poszkodowany.

W Woli Mrokowskiej doszło do kolizji z udziałem czterech aut. Jadąc w stronę Warszawy można spodziewać się utrudnień.

Do kolejnego zdarzenia wymagającego interwencji służb ratowniczych doszło w Janówku w gminie Tarczyn. Około godziny 22:40 napłynęło zgłoszenie, że starsza kobieta źle się poczuła. Do pomocy pierwsi dojechali strażacy OSP Tarczyn, by udzielić pomocy przedmedycznej. Na miejsce również wezwano śmigłowiec LPR, lecz po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego kobieta ostatecznie została przewieziona do szpitala karetkąkołową.

1 KOMENTARZ

  1. Kto jest właścicielem tego burdelu przy Orężnej? Obciążyć kosztami właściciela i ponaglić do uporządkowania terenu! Wstyd że taki burdel tam jest!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię