Pożar przy Jana Pawła II. Ulica zamknięta dla ruchu w obu kierunkach [AKTUALIZACJA]

4

PIASECZNO Kilka zastępów straży walczy z żywiołem gasząc pożar pustostanu przy ul. Jana Pawła II 24. Ruch na ulicy w obu kierunkach został wstrzymany

 

– Budynek ma drewnianą konstrukcję, dlatego strażacy nie wchodzą do środka – mówi st. kpt. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie. – W pustostanie pali się poddasze. Prądy wody są podawane z ziemi i z drabiny.

Kilka minut po godz. 17 ulica Jana Pawła II była nieprzejezdna. Z naszych informacji wynika, że w palącym się budynku nie było ludzi. Przyczyna pożaru jest póki co nieznana.

godz. 17.42. 

Wciąż ulica Jana Pawła II jest zamknięta, na miejsce przyjeżdżają kolejne zastępy straży pożarnej. W tej chwili rozbierany jest dach budynku. Na miejscu jest też policja, samochody kierowane są objazdami przez ul. Wojska Polskiego i Dworcową.

 

4 KOMENTARZE

    • Ale ten deweloper ma znaną firmę rozbiórkową,więc to raczej nietrafiona „propozycja” bo to poszło by w faktury :)). Stawiam na piromana,który np. regularnie podpala budynek na ul.Zgoda. Zresztą kiedyś coś dziwnego Tu napisał co skomentowałem,że „prokurator i psychiatra powinien się tobą zająć piromanie”,ale w dzień w środku miasta?

  1. Nie to jest efekt…menelstwa to cholerstwo znosi jakiś szmelc , który im się pali to już trzeci pożar w tym miejscu. Uważam, że ten teren powinien być ogrodzony…a domu wyburzone dlatego, że jest po prostu nie bezpieczny i tylko czekać aż pewnej nocy wszystko runie jak z domek z kart ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię