Pożar w lakierni samochodowej! Płonie Toyota [AKTUALIZACJA]

13

PIASECZNO Doszło do pożaru w lakierni Toyoty przy ul. Puławskiej. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej

– Pożar jest rozwinięty, będą dysponowane kolejne zastępy – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – W tej chwili nie mamy żadnych informacji o tym by ktoś został poszkodowany.

godz. 9.47
– Sytuacja jest już opanowana, dwa zastępy z ośmiu, które dojechały na miejsce wróciły do koszar – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski . – Nikt nie ucierpiał. Pożar obejmował pomieszczenie lakierni oraz drugie, z urządzeniami technicznymi do wentylacji. W porę został opanowany i się nie rozprzestrzenił.

13 KOMENTARZE

 1. to efekty polskiego ładu. biznesmeni już się pozbywają swoich interesów bo nie chcą pracować dla nierobów z 500+. wola to spalić wziąść odszkodowanie i życ. a nie zapierd… żeby nieroby pisu. miały kase. jeszcze ustala ile kto ma zarabiać (patrz ustawową marza dla stacji paliw ). i jak każdy biznesmen tak by zrobił jak właściciel Toyoty. to ciekawe co byście żarli pasożyty z 500+

  • Ja to nie rozumiem ludzi, nie dawali, to płacz bo za granicą to dają na wszystko, teraz dają źle bo dają…. Zdecydujcie się wieczne marudy co Wy tak naprawdę chcecie po za codziennym marudzeniem;)
   Jak Ci źle nie musisz brać bo będziesz miał patologiczne dzieci jak mówicie;) Ale nie pierwsi stoicie za kasą;)
   Cóż kiedyś nie było na nic bo kradli i sprzedawali co się dało za granicę a długi rosły teraz są pieniądzę więc czemu nie dać potrzebującym. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
   Ale cóż każdy ma swoje zdanie;)
   I jak ktoś narzeka że teraz jest źle to albo obibok, nierób, leń albo jest z PO chyba.
   Praca jest bez problemu. A cóż nie tak łatwo doprowadzić zdemolowane państwo w ciągu kilku lat na każdym kroku na linię prostą;)
   Pewnie niedługo rząd się zmieni i znów popłyniemy….
   Nie nie jestem Pisior ale póki co jako jedyni coś próbują zrobić w tym kraju dobrego, po za opozycją co ciągle narzeka a spytać się ich o zdanie to na nic nie mają pomysłu, albo małpują po PiSie;)
   PiS nie jest dobry ale co jest lepsze? Złodzieje i sprzedawcy Polski??

  • Jakiś Ty mądry nie masz pojęcia o niczym a wiesz już lepiej;) Idź na prezydenta może jakiś pożytek z Ciebie będzie;) Tylko nie zanudź ludzi wiecznym marudzeniem;)

 2. Tak, Chodzeń podpalił swój serwis w ciągu dnia pracy z pracownikami i samochodami w środku, żeby wziąć odszkodowanie, bo nie radzi sobie z głową w tym pisowskim kraju 🤦🏼‍♂️🤣 za dużo netflixa, Panie Punisher. 🤣

 3. Punisher czyli oskarżasz publicznie Dealera Toyty o próbe wyłudzenia odszkodowania? Po pisowi komentarza widać że pracownik niższego szczebla w Toyocie, niech zgadne Franek?

 4. „Płonie Toyota”
  ==========
  Jakoś nie widzę powodów do rozpaczy. Nie znam żadnego Polaka, który by ich do nas zapraszał.
  Co innego, gdyby płonęła jakaś Polska Firma Narodowa, produkująca np. wozy drabiniaste, żelazka z duszą albo nisko przetworzoną miedź.

  P.S. Na produkcji i sprzedaży nisko przetworzonej miedzi g…o się zarabia. Prawdziwy zarobek jest dopiero na miedzi przetworzonej – im bardziej, tym zarobek większy. Polski Narodowy Gigant Miedziowy oferuje oczywiście światu nisko przetworzony surowiec…

 5. tak dla żartów to napisałem chcialem zobaczyć reakcie ale widać, jak społeczeństwo reaguje i broni Pisu jak Daredewil. I Panie Daredewil zdziwił byś się jak byś mnie poznał, Ty mógłbyś u mnie pracować, pamietaj jak stracisz kiedys ta swoją pracę na tym swoim śmiesznym stanowisku niższego szczebla to napisz do mnie, jak będziesz się nadawał do pracy to dam Ci pracę. I jeżeli masz jaja to bardzo chętnie się z Tobą spotkam i ocenisz czy jestem pracownikiem czy pracodawcą. I nie pisze tak żeby Cie straszyć ale udowodnić
  Ci ze jesteś w dużym błędzie,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię