Pożar w lakierni samochodowej! Płonie Toyota [AKTUALIZACJA]

9

PIASECZNO Doszło do pożaru w lakierni Toyoty przy ul. Puławskiej. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej

– Pożar jest rozwinięty, będą dysponowane kolejne zastępy – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – W tej chwili nie mamy żadnych informacji o tym by ktoś został poszkodowany.

godz. 9.47
– Sytuacja jest już opanowana, dwa zastępy z ośmiu, które dojechały na miejsce wróciły do koszar – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski . – Nikt nie ucierpiał. Pożar obejmował pomieszczenie lakierni oraz drugie, z urządzeniami technicznymi do wentylacji. W porę został opanowany i się nie rozprzestrzenił.

CZYTAJ TAKŻE:  Puławska w nowej odsłonie, posadzono 23 drzewa

9 KOMENTARZE

  1. to efekty polskiego ładu. biznesmeni już się pozbywają swoich interesów bo nie chcą pracować dla nierobów z 500+. wola to spalić wziąść odszkodowanie i życ. a nie zapierd… żeby nieroby pisu. miały kase. jeszcze ustala ile kto ma zarabiać (patrz ustawową marza dla stacji paliw ). i jak każdy biznesmen tak by zrobił jak właściciel Toyoty. to ciekawe co byście żarli pasożyty z 500+

    • Jakiś Ty mądry nie masz pojęcia o niczym a wiesz już lepiej;) Idź na prezydenta może jakiś pożytek z Ciebie będzie;) Tylko nie zanudź ludzi wiecznym marudzeniem;)

  2. Tak, Chodzeń podpalił swój serwis w ciągu dnia pracy z pracownikami i samochodami w środku, żeby wziąć odszkodowanie, bo nie radzi sobie z głową w tym pisowskim kraju 🤦🏼‍♂️🤣 za dużo netflixa, Panie Punisher. 🤣

  3. Punisher czyli oskarżasz publicznie Dealera Toyty o próbe wyłudzenia odszkodowania? Po pisowi komentarza widać że pracownik niższego szczebla w Toyocie, niech zgadne Franek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię