Pożar w Żabieńcu! Jedna osoba nie żyje, dwie w karetce

5

PIASECZNO Przy ulicy Asfaltowej 1 A w Żabieńcu wybuchł pożar. Dwie osoby, które znajdowały się w domku zostały ewakuowane. Trzeciej nie udało się uratować

Pożar wybuchł w domku typu holenderskiego, w momencie gdy objęły go płomienie w środku znajdowały się trzy osoby. Dwóch mężczyzn udało się uratować, w tej chwili są karetce. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nie odnieśli żadnych obrażeń. Najbliższą noc spędzą w pobliskim hotelu.


– Trzecia osoba niestety poniosła śmierć – informuje st. kpt. Łukasz Darmofalski z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Na miejscu jest 7 zastępów straży pożarnej. W sumie w akcji bierze udział 28 strażaków. Trwa dogaszanie pogorzeliska. Przyjechała także policja.
– Z miejsca pożaru wyniesiono dwie butle z gazem – dodaje  st. kpt. Łukasz Darmofalski. – Zostały już schłodzone, a pożar został w pełni opanowany.

Adam Braciszewski

5 KOMENTARZE

      • Komentarz został skasowany spróbuje jeszcze raz wytłumaczyć. Redakcja po komentarzu skasowała już zdjęcia wozów bojowych które nie brały udziały w ww działaniach m.in. Zdjęcia pojazdu jednostki OSP oddalonej o ponad 20km od miejsca tej tragedii czy tez samochodu technicznego KP PSP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię