Pożegnanie Wakacji z Wielką Fetą Dla Dzielnego Arturka

0

PIASECZNO 26 sierpnia w Karczmie Smaczna Chata odbędzie się wydarzenie charytatywne “Pożegnanie Wakacji z Wielką Fetą Dla Dzielnego Arturka”.


To impreza, w czasie której nie tylko będzie można się świetnie bawić, dobrze zjeść czy wylicytować super rzeczy, ale dodatkowo pomóc w leczeniu i rehabilitacji Arturka Czuby.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m. in.: występy na żywo, ognisko, wspólne śpiewy i malowanie buziek. Odbędą się ciekawe licytacje rzeczy i usług. Będzie można nauczyć się pierwszej pomocy. Oczywiście nie zabraknie pysznej strawy i napitków, aby uczestnicy mieli więcej sił na zabawę.

Impreza odbędzie się w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie przy ul. Kruczkowskiego 8A od godziny 16.00.

Artur urodził się 24.12.2012 r. z wadą genetyczną Trisomią chromosomu 21, chorobą Hirschsprunga i nadczynnością tarczycy. Mając rok i siedem miesięcy został poddany operacji wyłonienia przetoki jelitowej (kolostomii) z powodu braku prawidłowego unerwienia jelita. Obecnie czeka na kolejną operację, która ma polegać na resekcji części chorego jelita grubego i zamknięciu przetoki.Chłopcu można też pomóc dokonując bezpośredniej wpłaty tutaj.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię