Poznaj radosny świat magii!

1

Lato to idealny czas na rodzinne przygody i korzystanie z uroków natury! Okazję stwarza wizyta w Magicznych Ogrodach. To miejsce z wyjątkową atmosferą i urozmaiconymi atrakcjami dla każdej grupy wiekowej

Magiczne Ogrody to tajemniczy świat… Pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, który powstał w oparciu o oryginalną baśniową opowieść. Historia ta, wraz z ideą harmonijnego rozwoju człowieka, to fundament Ogrodów. Wędrując po ich barwnych krainach będziecie bawić się i poznawać świat wszystkimi zmysłami. Odbędziecie symboliczną podróż – jak bohaterowie historii Magicznych Ogrodów, mówiącej o przyjaźni i skomplikowanych życiowych wyborach! Poznacie niezwykłych mieszkańców Ogrodów: waleczne Krasnoludy, radosne Wróżki Smużki, pracowite Bulwiaki oraz kudłate łobuziaki – Mordole.
Po drodze skorzystacie z oryginalnych atrakcji: karuzel napędzanych siłą mięśni, olbrzymiej zjeżdżalni, a także nowości – w tym unikalnej w Europie ścieżki tematycznej na dachu – Mostów w koronach Drzew. To wszystko w cenie biletu, pośród szemrzących strumieni oraz kwitnących kwiatów, drzew i krzewów. W otoczeniu przyjaznych animatorów! Ponadto w weekendy czekają ciekawe pokazy i wydarzenia! Najbliższe z nich to „Poznaj Tajemnice Zorana” (10-11.08) oraz „Radosny świat magii” (15-18.08).
Poza nietuzinkowymi atrakcjami w Magicznych Ogrodach są strefy relaksu z różnorodną florą i fauną, restauracje o urozmaiconym menu, kawiarnie, lodziarnie, sklepy z oryginalnymi pamiątkami oraz darmowe parkingi.
Park w wakacje jest czynny codziennie od 10:00 do 19:00. Bilety kupicie na stronie www.magiczneogrody.com oraz w kasach. Informacje o kolejnych wydarzeniach w zakładce Wydarzenia oraz na fanpage’u parku (www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec). Ponadto dostępne są przewodniki rozdawane przy kasie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię