Poznaliśmy skład nowej młodzieżowej rady

0

PIASECZNO W październiku w szkołach na terenie gminy Piaseczno odbyły się wybory, które wyłoniły reprezentantów młodzieży na lata 2021-2024

Z 16 okręgów wyborczych przypisanych do konkretnych szkół wyłoniono grupę 27 radnych. Zostali nimi: Hubert Horabik, Natasza Pachocka, Noemi Więsik, Józef Ciechomski, Milena Głowacka, Szymon Frączek, Kevin Pilchowski, Maja Pyza, Maciej Leśniak, Maja Niedziałek, Jan Kuciel, Vladyslava Zelenko, Alicja Chwastek, Maciej Szot, Michał Przeszlakiewicz, Tamara Saganek, Jakub Malinowski, Iga Turczyk, Dominika Giza, Anna Kołodziejska, Kuba Adam Urniarz, Karina Baranowska, Natalia Bomberska, Aleksandra Janowska, Karol Gozdek, Eryk Macenowicz i Stanisław Paryska.

Pierwsze spotkanie nowych deputowanych odbędzie się w poniedziałek 15 listopada o godzinie 17 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

Będzie ono poświęcone wzajemnemu zapoznaniu się i wręczeniu zaświadczeń – mówi Michał Sawicki, opiekun Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno z ramienia urzędu. – Następnie odbędą się warsztaty, które będą miały na celu wyłonienie liderów, a na kolejnej sesji zostaną już wybrane władze kolejnej kadencji rady.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię