Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romatyczna dla dorosłych!

1

KONSTANCIN-JEZIORNA W sobotę na scenie w Hugonówce zagości spektakl “Dwie połówki pomarańczy”, komedia romantyczna, pełna żartobliwych i abstrakcyjnych sytuacji.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje,a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie!
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Sobota 9 listopada, godz. 18.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

Czas trwania spektaklu: 120 minut.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię