Prawo jazdy stracił w łódzkim, na Mazowszu… jeszcze jeździł

1

LESZNOWOLA Policjanci zauważyli osobowego VW poruszającego się całą szerokością ulicy. Jak się okazało, że kierowca był kompletnie pijany, a prawo jazdy stracił w łódzkim i to jeszcze nie koniec jego kłopotów

 

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału ruchu drogowego, patrolujący ulice naszego powiatu, na ulicy Słonecznej w Starej Iwicznej zauważyli osobowego volkswagena, który jechał całą szerokością drogi. Natychmiast zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Okazało się, że siedzący za kierownicą 43-latek jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu ma ponad 2 promile alkoholu oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu odebrane zaledwie kilka miesięcy wcześniej, również za jazdę pod wpływem alkoholu, z tym, że na terenie województwa łódzkiego.

Szybko okazało się, że kierujący nie dba zarówno o to w jakim stanie wsiada za kierownicę, ale też nie wykonuje badań technicznych swojego auta. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że należący do 43-latka volkswagen ostatni raz był na stacji diagnostycznej 2 lata temu.

Auto trafiło więc na parking depozytowy, a lekceważący wszelkie przepisy 43-latek za popełnione przez siebie czyny będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie objęte jest nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

 

KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię