Prezenty dla mieszkańców domów pomocy społecznej

0

GÓRA KALWARIA/KONSTANCIN-JEZIORNA Pensjonariusze DPS-u w Górze Kalwarii w tym roku otrzymali paczki ofiarowane przez radnego sejmiku mazowieckiego Michała Prószyńskiego oraz radnych i działaczy PiS. Mieszkańcy DPS-u w Konstancinie-Jeziornie otrzymali paczki od wolontariuszy i sympatyków Ruchu Polska 2050

Radny Sejmiku Mazowieckiego Michał Prószyński odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii w poniedziałek 21 grudnia. Na ręce Dyrektor Doroty Pyszyńskiej zostały przekazane paczki świąteczne dla pensjonariuszy.
Mam nadzieję, że dadzą one odrobinę radości w tym trudnym okresie mieszkańcom górokalwaryjskiego DPS-u – mówi fundator paczek, radny Michał Prószyński i dziękuje za pozytywną reakcję na jego inicjatywę radnemu powiatowemu Sergiuszowi Muszyńskiemu, radnej gminnej Renacie Mirosław oraz działaczom Prawo i Sprawiedliwość Adrianowi Jurkiewiczowi i Tomaszowi Zarębie, którzy towarzyszyli mu w odwiedzinach DPS-u. – Dziękuję także za wsparcie radnym Michałowi Grzesło, Robertowi Lichockiemu i Martinowi Świegodzińskiemu – dodaje Prószyński.

– Puzzle, słodycze, telefon, kosmetyki, przytulanki, kubek. To tylko kilka przykładów o co prosili Mikołaja w swoich listach mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Konstancinie – zdradza Agnieszka Matusiak z Ruchu Polska 2050 działającego na terenie powiatu piaseczyńskiego. – Mikołaj za pomocą naszych wolontariuszy i mieszkańców naszego powiatu (i nie tylko bo była też osoba mieszkająca w Holandii, która zaangażowała się w robienie paczki) zdołał zrobić 118 paczek dla wszystkich mieszkańców DPS-u.
W wtorek 22 grudnia wszystkie paczki dotarły na miejsce.
– Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, przyjaciołom oraz mieszkańcom naszego powiatu za włączenie się do tej akcji – mówi Agnieszka Matusiak. – Wszystkie paczki były bardzo dobrej jakości, pięknie zapakowane. Jesteśmy pewni że sprawią wiele radości obdarowanym osobom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię