Problemy z L-2. Mieszkanka: Ten autobus non stop się spóźnia!

5

PIASECZNO Od jakiegoś czasu pasażerowie podróżujący autobusami linii L-2 na trasie Piaseczno – Złotokłos skarżą się, że nie przestrzegają one rozkładu jazdy. Gmina, która dotuje linię, przyznaje że problem istnieje


– Jadąc ze Złotokłosu do Piaseczna człowiek nie wie, czy autobus przyjedzie na czas, bo ostatnio bywa z tym różnie – mówi pani Marta. – To spory problem nie tylko ze względu na upały, ale także fakt, że wiele osób przesiada się do pociągów lub autobusów jadących do Warszawy. Przez niepunktualność „elek” trudno zaplanować sobie podróż.
Z naszych informacji wynika, że do gminnego Wydziału Utrzymania Infrastruktury i Transportu Publicznego, który nadzoruje działanie komunikacji publicznej, wpłynęły dwa pisma od mieszkańców, w których poruszany jest temat spóźniających się „elek”.
– Interweniowaliśmy już w tej sprawie zarówno w u przewoźnika, jak i w ZTM – mówi Anna Grzejszczyk z biura promocji. – Zgodnie z procedurą, jeśli doniesienia o opóźnieniach się potwierdzą, ZTM naliczy przewoźnikowi kary umowne.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Niepunktualność to jeszcze nic..
    Na L13 jeździł ( teraz już go nie widzę) taki kierowca który mimo tego, że widział ze czekam przy drzwiach by wysiąść wywiózł mnie prawnie na końcowy przystanek a po zwróceniu uwagi kazał mi „ spierdalać” na następny dzień perfidnie zamknął mi drzwi przed nosem gdy chciałam wsiąść do autobusu 😉

  2. Problem nie jest tylko z L-2, wiele linii ma opóźnienia na trasie. Oprócz tego problemem jest brak włączonych klimatyzatorów, gdzie teraz przy upałach jest odczuwalny.

  3. L19 to samo, spóźnia się non stop. Zamiast klimatyzacji otwarte drzwi i jazda w slimaczym tempie ? dodatkowo jest to chyba jedyna „elka” do której nie można wejść z wózkiem.

  4. Zdarza się, że L3 nie przyjeżdża na daną godzinę i nie ma jak dotrzeć do pracy. Oprócz tego podstawiają mikroskopijne autobusy, które nie są adekwatne do ilości osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię