Próbował wręczyć łapówkę, teraz grozi mu 10 lat

4

KONSTANCIN-JEZIORNA Mundurowi z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji próbował wręczyć im łapówkę.

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie w trakcie patrolu dostrzegli mężczyznę siedzącego pod wiatą przystankową i spożywającego alkohol. Kiedy podeszli do niego, okazało się, że jest im już znany z wcześniejszych interwencji. Ów mężczyzna bowiem alkohol w miejscach publicznych spożywa notorycznie i nie zamierza stosować się do obowiązujących norm prawnych. To właśnie dlatego, by uniknąć konsekwencji prawnych 55-latek próbował przekupić interweniujących policjantów. Został zatrzymany. W prowadzonym pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie postępowaniu usłyszał zarzut wręczenia funkcjonariuszom korzyści majątkowej za odstąpienie od czynności służbowych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP

4 KOMENTARZE

  1. z tych rozkradzionych pieniędzy gminnych można by zrobić prace interwencyjne i dać temu człowiekowi zarobić. Ściganie za 2 puszki to obraz gminy, to kpina a nie interwencja.

  2. To że spożywał na powietrzu to jeden problem,drugi bardziej mnie wkurzający,wszechobecne,porozrzucane wzdłuż ulic puszki,butelki i inne fanty po amatorach kilku głębszych.Brudasów karać ze szczególnym okrucieństwem albo sprzątać po nich regularnie.Taka moja prośba i apel .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię