Promem przez Wisłę? Znów możliwe!

3

KONTANCIN-JEZIORNA W Gassach wznowiona została przeprawa przez Wisłę. Prom wypłynął po zimowej przerwie w czwartek 29 kwietnia. Kursuje codziennie do godz. 20.00. Ceny biletów pozostały na ubiegłorocznym poziomie.

Firma Transeko przeprawę promową między konstancińskim a karczewskim brzegiem Wisły wznowiła w czwartek (29 kwietnia) o godz. 10.00. W dni powszednie (do 31 sierpnia) prom kursuje od godz. 6.00 do 20.00, w soboty – w godz. 8.00–20.00, a w niedziele i święta – od godz. 9.00 do 20.00.

Cennik

Opłaty za przeprawę nie uległy zmianie, są takie same jak w ubiegłym roku. Stawka podstawowa za jedną osobę to 3 zł (dzieci do 7 lat bezpłatnie). Do tego należy doliczyć środek transportu, którym się poruszamy: rower – 2 zł, motocykl – 5 zł, samochód osobowy – 9 zł, samochód dostawczy (do 3,5 t) – 12 zł, samochód dostawczy (powyżej 3,5 t) – 15 zł. Dodatkowo zapłacimy jeszcze za przyczepkę: małą – 5 zł, dużą – 9 zł.

Do listopada

Operator przeprawy liczy, że warunki atmosferyczne pozwolą na jego funkcjonowanie aż do końca listopada. Uwaga! Poza sezonem obowiązują inne rozkłady kursowania promu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej prom-transeko.pl

3 KOMENTARZE

  1. Po jaką … płacić za prom, jak teraz Wisłę można pokonać pieszo, bo woda w najgłębszym miejscu nawet do pasa nie sięga? I przyjemniej, bo w trakcie przeprawy zaciekawione rybki pyszczkami po nogach trącają. Trzeba tylko założyć jakieś obuwie, żeby sobie przypadkiem stóp nie pokaleczyć na śmieciach, wrzuconych do rzeki przez tych, którzy uznali, że Wisła to dla nich najlepsze miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię