Protest przed piaseczyńskim sądem

8

PIASECZNO Wczoraj wieczorem przed sądem w Piasecznie, jak podają organizatorzy zgromadzenia – zebrało się blisko 100 osób – by zaapelować do Prezydenta RP o zawetowanie ustawy o zmianie ustawy o sądach powszechnych i zmianie ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa.

Łańcuch Światła Piaseczno był częścią ogólnopolskiej akcji protestacyjnej przeciwko zmianom w sądownictwie, które proponuje Prawo i Sprawiedliwość. Demonstracje odbyły się m.in. w Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu. W proteście pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

fot. Agnieszka Waszak 

8 KOMENTARZE

    • Wiedzą i rozumieją więcej niż pasażerowie autobusów wynajętych przez Partię na wizytę Trumpa i miesięcznicę…

  1. reforma potrzebna – jak się skończy, zreformować raz jeszcze. a potem jeszcze raz. dopiero wtedy będzie jakaś nadzieja.

  2. czy ci ludzie powariowali..? ludziska patrzą na stolyce i u siebie na prowincji organizują chepeningi 🙂 dobre

  3. Tylko potem nie ma komu sprzatnac tych znicz. Wypalone stoją po kilka dni. Tak 7-10 letnie dzieci na bank wiedzą o co chodzi. Biorą dzieci nieświadome niczego a potem kupują lody żeby siedziały cicho. A i 20 osób to rzeczywiście “blisko” 100. Śmiech na sali hahah

  4. Piaseczyńska klika nie odpuszcza. Nie lepiej wziąć się do solidnej pracy? Bogata gmina, a w Piasecznie brud, smród i ubóstwo, nie mówiąc już o najgorszych w Polsce lokalnych drogach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię