Prowadził auto z 3 promilami, łamiąc dożywotni zakaz kierowania pojazdami

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 42- letniego mężczyznę, który złamał dożywotni zakaz kierowania pojazdami, prowadząc peugeota z niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało lista jego przewinień była dłuższa

Policjanci z Konstancina- Jeziorny zostali wezwani do jednego z domów. Miało tam dojść do kierowania gróźb karalnych przez 42-letniego mężczyznę. Mundurowi szybko ustalili, że chodzi o sprawę związaną z wydanym przez sąd zakazem kontaktowania i zbliżania się do określonych osób przez znanego im mężczyznę.
Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia policjanci zwrócili uwagę na peugeota, którego kierowca nie potrafił prawidłowo utrzymać kierunek jazdy. Mundurowi zatrzymali auto. Kierowcą okazał się mężczyzna, wobec którego miała być podjęta interwencja. Przeprowadzone badanie wykazało, że prowadził samochód mając niemal 3 promile alkoholu w organizmie.
42- latek został zatrzymany, a jego lista przewinień okazała się długa. Złamał między innymi sądowy zakaz zbliżania się do określonych osób, zakaz kontaktowania się z nimi, a także dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy dodatkowe zarzuty karne za prowadzenie pod wpływem alkoholu, złamanie nakazów sądowych oraz kierowanie gróźb karalnych.

KPP/AB

2 KOMENTARZE

  1. „… kierowca nie potrafił prawidłowo utrzymać kierunek jazdy”
    =================================
    To akurat nie zostało udowodnione.
    Widać, że niezły kozak, więc może po prostu miał taki kaprys, żeby jechać sobie wężykiem?
    Ech, fantazja w narodzie zanika! Nawet redaktorowi PN, w końcu pewnie humaniście, wydaje się, że jak ktoś kręci na drodze piruety, to na pewno dlatego, że inaczej nie potrafi. Redaktorze, a gdzie romantyczne porywy, ułańska fantazja, „zastaw się a postaw się”, „polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły”?

  2. Nie wiem co powoduje takim człowiekiem. Szok. Jakby wjechał w 5 osobową rodzinę?? Nie wszyscy, ale większość Komentujacych potrafi się tylko śmiać! Dla mnie to porazka i oby surowo odpowiedział za te 3 promile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię