Prowadził pod wpływem narkotyków. Złapała go policja

0

TARCZYN Funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie zatrzymali kierowcę volkswagena, który prowadził pod wpływem środków odurzających. 28- letni obywatel Ukrainy trafił do policyjnej celi.

Wieczorem funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie podczas patrolu zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca miał problem z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Pojazd został zatrzymany, a kierowca 28- letni obywatel Ukrainy został poddany badaniu na ewentualną zwartość alkoholu w organizmie.

Badanie nie wykazało jednak żadnych przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu. Jednak odnaleziona w samochodzie torebka z ponad 3 gramami marihuany, oraz zachowanie kierowcy wzbudziło w policjantach podejrzenie, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem niedozwolonych substancji.

Przeprowadzone pod tym kątem badanie potwierdziło, że mężczyzna kierował pod wpływem środków odurzających. 28- latek trafił do policyjnej celi. Nie uniknie odpowiedzialności karnej zarówno za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków, jak i za ich posiadanie.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię