Prowadziła bez prawa jazdy. Droga skończyła się na drzewie

4

PIASECZNO Do wypadku doszło w Zalesiu Górnym przy zbiegu drogi 873 ze szlakiem prowadzącym na Zimne Doły. Kobieta jadąca skodą od strony Pilawy straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało


– Spanikowała. Do ulicy podjechał samochód, który chciał wyjechać od strony Zimnych Dołów. Kierująca skodą chyba myślała, że jej wyjedzie. Przestraszyła się i straciła panowanie nad kierownicą – opowiada kobieta, która była świadkiem wypadku.
Skoda zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Jak się dowiedzieliśmy samochodem kierowała 25-letnia kobieta, która nie miała uprawnień do prowadzenia pojazdu. Towarzyszył jej mężczyzna oraz dziecko.
– Sprawczyni wypadku zostanie ukarana mandatem – zapowiada kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
– Od mężczyzny czuć było alkohol, kobieta nie miała prawa jazdy dlatego chcieli, żebyśmy nie wzywali policji – mówią świadkowie. – Wypadek jednak wyglądał na tyle groźnie, że zdecydowaliśmy się powiadomić służby.
Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policja. Nie ma utrudnień w ruchu bezpośrednio na ulicy, ale polecamy przy drodze prowadzącej na Zimne Doły zredukować prędkość do minimum, ponieważ służby wciąż prowadzą postępowanie.

AB

4 KOMENTARZE

  1. I tylko mandat. Można zapłacić i dalej jeździć dalej aż wydarzy się tragedia i wtedy dopiero policja odpowiednio zareaguje. Polskie prawo. Porażka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię