Prysnął gazem po oczach, skopał i okradł

1

PIASECZNO Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 27-latka, który na przystanków komunikacji miejskiej przy skrzyżowaniu ulic Modrzewiowej i Polskiego Państwa Podziemnego zaatakował pasażera gazem pieprzowym i zabrał mu plecak

Było po godzinie 22.00, gdy do młodego mężczyzny oczekującego na autobus komunikacji miejskiej podbiegł nieznany mu mężczyzna i prysnął mu gazem pieprzowym prosto w oczy. Gdy napadnięty upadł, został skopany, po czym skradziony został mu plecak.
Na miejscu jako pierwsi znaleźli się piaseczyńscy dzielnicowi, młodsi aspiranci Grzegorz Dębski oraz Michał Malinowski, którzy na jednej z ulic zauważyli opisanego im sprawcę, i po chwili 27-latek był już w ich rękach.
Poszkodowanemu 38-latkowi niezbędne było udzielenie pomocy medycznej. Zatrzymany 27-latek trafił do policyjnej celi, okazało się, że w przeszłości odpowiadał już za podobne przestępstwa. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Piaseczna, złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd do złożonego wniosku przychylił się i najbliższe trzy miesiące spędzi on teraz za kratami.
Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo ważne aby sprawdzić miejsce pobytu zbuja, w ostatnim czasie doszło do wielu kradzieży z prywatnych posesji, znamiona sprawcy wskazują na działanie w pojedynkę.
    Może ma w dziupli elektronarzędzia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię