Przebudowa Powsińskiej

2

KONSTACIN-JEZIORNA Nowa jezdnia, chodniki, oświetlenie i ścieżka rowerowa – gmina Konstancin-Jeziorna rozstrzygnęła postępowanie przetargowe na rozbudowę ul. Powsińskiej w Bielawie. Inwestycję za ponad 9,4 mln zł zrealizuje warszawska firma Fal-Bruk. Zadanie zostało wsparte z Rządowego Funduszu Polski Ład

O kontrakt na rozbudowę ul. Powsińskiej w Bielawie ubiegały się dwie firmy, a złożone przez nie oferty wahały się od ponad 9,4 mln zł do blisko 10,5 mln zł. Najkorzystniejszą propozycję przedstawiła spółka Fal-Bruk z Warszawy i to właśnie ona zrealizuje tą wielomilionową inwestycję.

W ramach modernizacji ul. Powsińskiej w Bielawie planowana jest budowa m.in. jezdni, chodników, ścieżki rowerowej, zjazdów indywidualnych do posesji oraz oświetlenia ulicznego. Gmina Konstancin-Jeziorna na realizację inwestycji pozyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

 

Źródło: konstancinjezirona.pl

2 KOMENTARZE

  1. Co tej drodze teraz brakuje.Jaką funkcję będzie pełniła w rozładowaniu ruchu na terenie gminy. Ile samochodów przejedzie przez wąskie gardło w BIELAWIE, ile samochodów przybędzie, na ulicy Lipowej i Bielawskiej. A może to osiedle się rozgrodzi i mieszkańcy będą to wyjeżdżać na drogę. Najpewniej to droga dla przyszłych deweloperów , jest tam trochę pól do zabetonowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię