Przebudowa ulicy w centrum miasta. Od poniedziałku droga zamknięta

8

PIASECZNO W poniedziałek 28 marca rozpocznie się przebudowa ulicy Nadarzyńskiej na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Żytniej. Fragment drogi zostanie wyłączony z ruchu.

Od 28 marca 2022 r. w związku z rozpoczynającą się modernizacją ulicy Nadarzyńskiej firma Falbruk wprowadza czasową organizację ruchu polegającą na zamknięciu ul. Nadarzyńskiej na odcinku od ulicy Dworcowej (bez skrzyżowania) – Żytnia (ze skrzyżowaniem). Objazd do ul. Żytniej będzie prowadził ulicami Dworcową i Jana Pawła II. Do Targowiska Miejskiego oraz Punktu Spotkań dla obcokrajowców poszukujących pracy można również dojechać ulicą Towarową.

Inwestycja obejmuje kompleksową przebudowę drogi, w ramach której zyska ona odwodnienie, chodniki, ścieżkę pieszo-rowerową, pas zieleni, przejścia dla pieszych i oświetlenie. W pierwszym etapie prac przestawiane będą kolidujące z inwestycją ogrodzenia oraz prowadzone będą roboty sanitarne.

Jednocześnie Gmina Piaseczno pracuje nad rozwiązaniem, które ma na celu poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Nadarzyńskiej.

Źródło: piaseczno.eu

8 KOMENTARZE

  1. Oczywiście brak informacji ile czasu „szwagier” będzie się babrał z robotą. Przyszła wiosna i nasz wice z nowymi silami bierze się za utrudnianie życia w mieście.

  2. Świetna informacja. Czekamy na dalszy remont nadarzyńskiej. Najlepiej remont, który uwzględni
    również ścieżkę rowerową i większą ilość zaprojektowanej zieleni.

    • Za zimno się zrobiło… Mają zakontraktowane że poniżej określonej temperatury i bez zapewnienia gorącego napoju nie pracują…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię