Przechodnie zatrzymali pijanego kierowcę

1

PIASECZNO Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna zatrzymali 24-letniego obywatela Ukrainy, który wczoraj doprowadził do kolizji na ul. Dworcowej. Do czasu przybycia policji kilku przechodniów blokowało drzwi samochodu by pijany kierowca nie opuścił auta. Badanie wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj przed godziną 10 na ulicy Dworcowej kierowca renault najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy, a następnie w jadącego przed nim peugeota. Jeden z przechodniów podszedł do renault i wyczuł od kierowcy woń alkoholu. Wyciągnął kluczyki ze stacyjki i przywołał kolejnych dwóch przechodniów, by zatrzymać pijanego kierowcę do czasu przybycia policji.
Mundurowi z wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierowcą renault jest 24-letni obywatel Ukrainy, a przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest on pod wpływem alkoholu. W swoim organizmie miał ponad 2 promile. Samochód który prowadził 24-latek trafił na policyjny parking, a jego kierowca wytrzeźwiał w policyjnej celi.

AB

1 KOMENTARZ

  1. Zapewne popijał z kolegami na rynku pracy przy ul. Jana Pawła II, TO WŁAŚNIE TAM GDZIE POLICJA NIE ZAGLĄDA, DLACZEGO? Może nie ma kompetencji. I czym te zdarzenie się różni od wybryków tzw. Przez ministra MSWiA kultury multi kulti.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię