KONSTANCIN-JEZIORNA Kilka dni temu z jednego z placów budowy w Konstancinie-Jeziornie ukradziono elektronarzędzia o wartości przekraczającej 5600 złotych. Policjanci w związku z kradzieżą zatrzymali 34-letniego Ukraińca, który na widok mundurowych schował się… pod łóżkiem

Pod koniec lipca na jednym z placów budowy w Konstancinie- Jeziornie włamano się do pomieszczenia magazynowego. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia takie jak: wiertarka, kompresor czy elektryczna wyciągarka. Poszkodowany przedsiębiorca straty oszacował na ponad 5 600 złotych.
Sprawa zajęli się policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie. Ustalili, że zarówno skradzione narzędzia, jak i mężczyzna podejrzewany o dokonanie kradzieży może przebywać na terenie powiatu otwockiego.
W wytypowanej posesji mundurowi wylegitymowali kilka osób, lecz nie było wśród nich poszukiwanego. Policjanci nie dali za wygraną. Najpierw odnaleźli skradzione elektronarzędzia, a następnie pod jednym z łóżek poszukiwanego mężczyznę – 34-letniego obywatela Ukrainy.
Narzędzia wróciły już do właściciela, natomiast 34-latek wprost spod łóżka trafił do policyjnej celi.
Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię