Przedświąteczne spotkanie władz z wybranymi gośćmi

0
Przedświąteczne spotkanie władz z wybranymi gośćmi
źródło: piaseczno.pl

PIASECZNO We wtorek, 11 kwietnia w budynku LO przy ul. Chyliczkowskiej odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne władz Powiatu z zaproszonymi gośćmi.


Przybyli na nie parlamentarzyści, księża piaseczyńskiego dekanatu, powiatowi radni, burmistrzowie i przewodniczący rad gminnych, Komendanci Powiatowi Policji oraz Straży Pożarnej, przedstawiciele organizacji kombatanckich oraz pozarządowych, artyści, ludzie kultury, dyrektorzy placówek pomocy społecznej, dyrektorzy szkół, przedstawiciele klubów oraz organizacji sportowych.

Gości powitał Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski, który podkreślił, że Wielkanoc to czas nowych planów i zamierzeń.

Także tych podejmowanych na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Dlatego z tego miejsca życzę, aby nigdy nie zabrakło Państwu energii do ich realizacji. Aby radość i słoneczna pogoda zagościła w Waszych sercach na dłużej, aby sił i chęci do działania wystarczyło na każdy dzień, który jest przed nami. Wesołych Świąt! – zakończył Starosta Piaseczyński.

Przewodniczący Rady Powiatu Włodzimierz Rasiński życząc zebranym wesołych i spokojnych Świąt przypomniał, że Wielkanoc to czas pojednania. Zaapelował również o pamięć o tych, którzy ten wyjątkowy czas spędzają samotnie. Pasterskie słowo skierował do zebranych ksiądz proboszcz Andrzej Krynicki, który pobłogosławił wielkanocne potrawy. Po oficjalnych życzeniach wszyscy zgromadzeni podzielili się jajkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię