Przedwyborcze wydarzenia Komitetu Obrony Demokracji

4

PIASECZNO Przed nami wybory do Europarlamentu, które odbędą się 26 maja. Komitet Obrony Demokracji zaprasza mieszkańców na spotkanie i prezentację kandydatów oraz Jarmark Europejski

Koalicja Europejska i Komitet Obrony Demokracji organizują otwarte spotkania przed wyborami europejskimi do Parlamentu Europejskiego z kandydatami na europosłów z okręgu nr 4.

Spotkanie z Halickim i Cimoszewiczem

– Chcemy w ten sposób umożliwić mieszkańcom Piaseczna i okolic osobiste poznanie ich ewentualnych przedstawicieli w Unii Europejskiej, stworzyć okazję do zadania im pytań, zgłoszenia swoich dezyderatów, a tym samym dokonania świadomych wyborów w czasie głosowania 26.05.2019 r. – zapowiadają organizatorzy.
Pierwsze spotkanie z cyklu „Kierunek Europa” odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 19.00. Gośćmi będą Włodzimierz Cimoszewicz i Andrzej Halicki.
Spotkanie odbędzie się w Studiu Besta, Piaseczno, ul. Elektroniczna 2a (wjazd od ulicy Puławskiej przez ul. Okulickiego).

Lekcje wychowania europejskiego

Z cyklu „Kierunek Europa” nowopowstałe stowarzyszenie „Trzecie drzwi” z siedzibą w Piasecznie zaprasza na przygotowane dla szkół i lokalnej społeczności lekcje wychowania europejskiego zorganizowane przez Fundacje Schumana, Centrum im. Profesora Bronisława Geremka i Fundację Europejską.
– Prezentacje powstałe z myślą o nauczycielach i uczniach mają za zadanie pokazać stopień naszego zaangażowanie we wspólnotę europejską, drogi i możliwości upowszechniania wiedzy o Unii Europejskiej – informują organizatorzy. – Zostaną one pokazane w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul Chyliczkowska 14, we wtorek 23 kwietnia o godzinie 18.00. Wydarzenie objęte jest patronatem Starosty Piaseczyńskiego Ksawerego Guta.

Jarmark Europejski

Komitet Obrony Demokracji w Piasecznie przygotowuje Jarmark Europejski z okazji 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, pod hasłem „Idź na wybory”. Odbędzie się on w sobotę, 18 maja na skwerze Kisiela w Piasecznie, w godzinach 14.00 -17.00. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic do wspólnej zabawy – zachęcają organizatorzy.

inf.

4 KOMENTARZE

  1. Płakać-niestety! W Bobrowcu mieszka były Dyr. Agencji Rolnej….Od 4 lat na bezobotnym bo jak mówi czeka aż PSL wróci do władzy….! Pan znajomy z tej Gminy b. Premiera P.:)))))))

  2. Czyli będzie jakiś gej? Bo jak nie będzie, to nie przyjdę z dzieciakami, szkoda czasu, a tak to bym dzieciakom pokazała jakiegoś dla przykładu, że jednak, jak się jest europejczykiem, to można do czegoś w życiu dojść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię