Przejazd rolkowy w Uwielinach

0

PRAŻMÓW W najbliższą sobotę w Uwielinach odbędzie się przejazd rolkowy RADARSKATING. Będzie bardzo aktywnie, wesoło i kolorowo!

– Ruszamy spod Szkoły Podstawowej w Uwielinach (ul. Szkolna 2) o godzinie 18:00- mówi jeden z organizatorów Łukasz Sibilski.- Przejazd całej trasy zajmie ok. 2h. Zachęcamy jednak do przyjścia na godzinę 17:00 na wspólną rozgrzewkę.

Trasa przejazdu zajmie 16 km i będzie przebiegać przez Uwieliny, Gabryelin, Biały Ług, Wągrodno, Kamionkę i Jaroszową Wolą, zataczając pętlę z powrotem do szkoły w Uwielinach. Aby bezpiecznie pokonać trasę, należy zabrać ze sobą, oprócz przygotowanych do jazdy rolek, również kask i ochraniacze.

Przy szkole w Uwielinach odbędzie się piknik, w programie gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych. Będzie możliwość zostawienia dzieci pod opieką animatora na czas przejazdu rolkowego.

– Na miejscu będą również trenerzy ze Skating Academy, którzy poprowadzą zajęcia nauki jazdy na rolkach. Zachęcamy do udziału zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy nie czują się na siłach, żeby przejechać trasę, ze swoim sprzętem -mówi Łukasz Sibilski ze Skating Academy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię