Przejażdżka z ułańską fantazją. Policja nie była zachwycona

1

PIASECZNO Nieznajomością przepisów wykazało się pewne małżeństwo. Krótka przejażdżka, którą para urządziła sobie tuż przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie mogła skończyć się o wiele gorzej niż mandatem karnym

Artykuł 60 Prawa o Ruchu Drogowym w puncie 1 jasno zakazuje kierującemu używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim. Całkowitą nieznajomością tego przepisu lub jego lekceważeniem wykazał się 35-letni mężczyzna.

Tuż przy siedzibie Sądu Rejonowego w Piasecznie postanowił przewieźć swoją żonę w sposób nie tylko niezgodny z jakimikolwiek przepisami, ale też z pominięciem chociażby podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przewożona 34-latka trzymała się za relingi dachowe samochodu marki nissan co wyraźnie widać na prezentowanym nagraniu.


Kierujący został w tej sprawie ukarany mandatem karnym, jednak dobrze wiemy, że takie nierozsądne i może z pozoru niegroźnie wyglądające zdarzenia kończą się niejednokrotnie bardzo poważnie.

1 KOMENTARZ

  1. Jak chcą wyrobić normę niech się ustawią na 721(Chyliczki, Konstancin). Codziennie rano i po 17 można wypisać kilkaset mandatów za prędkość. A jak za zimno na radar, to można na Chylickiej łapać ciężarówki na zakazie – nawierzchnia już się powoli rozpada, nie wiem jak most z ograniczeniem tonażowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię