Przemoc w środku miasta! Mężczyzna i kobieta napadli na nastolatków

6

PIASECZNO Do brutalnego napadu doszło kilka dni temu w Piasecznie na ul. Kościuszki przed godziną 16.00. Dwóch 18-latków zaatakowała 24-letnia kobieta i jej 37-letni partner.

W środku miasta na ulicy Kościuszki w Piasecznie zostało zaatakowanych dwóch młodych mężczyzn. Ciosy zadawał mężczyzna, uderzał między innymi butelką, którą rozbił na głowie jednego z poszkodowanych. W tym czasie jego partnerka wyrwała pokrzywdzonym dwa plecaki z zawartością dokumentów, telefonów i pieniędzmi.
Poinformowana o zdarzeniu służba dyżurna z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, natychmiast we wskazane miejsce przemieszczania się sprawców skierowała funkcjonariuszy z wydziału prewencji.
Mundurowi zatrzymali 37- latka i jego 24- letnią partnerkę. Oboje trafili do policyjnej celi. Odzyskane zostały również skradzione plecaki wraz za wartością. Wobec zatrzymanych prokurator wniósł o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd się przychylił. Spędzą tam najbliższe trzy miesiące. Za przestępstwo usiłowania rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE:  Śmiertelne potrącenie na krajowej siódemce

6 KOMENTARZE

  1. Czy napastnicy zostali poddani testom na obecność koronawirusa?
    Czuję, że wynik byłby pozytywny.
    Nadchodzi apokalipsa zombie.

  2. psy z kpp np okt tż js mp itd nie reagowali na przemoc swojego kolesia związanego z gp gaz licz, łatwiej im było preparować papiery i niszczyć LUDZI !!! Zero bezmózgowe i zachlanne na grosze!!!
    Podobno trafił się jakiś zaradny komendant co zrobi porządek z Patol-przestep… z kpp! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię