Przeszczep nerki udany! Policjanci otrzymali podziękowania

1

PIASECZNO W Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, z inicjatywy władz szpitala dzisiaj odbyła się konferencja prasowa dotycząca szczęśliwego zakończenia operacji przeszczepu nerki 12-letniego chłopca, któremu piaseczyńscy policjanci pomogli na czas dojechać do szpitala

Władze Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie zwołały dzisiaj konferencję prasową, aby uroczyście podziękować policjantom z Piaseczna za pomoc jaką okazali rodzinie z Wadowic. Centrum Zdrowia Dziecka reprezentowali: dr hab. n. med. Małgorzata Syczewska, prof.nadzw.dr.hab.n.med Katarzyna Dzierżanowska – Fangrat, dr hab.n.med. Marek Szymczak, prof. nadz. n. med. Sylwester Prokurat.
W konferencji brał także udział 12-letni Dawid, jego rodzice oraz policjanci z KPP w Piasecznie: mł.insp. Robert Chmielewski, kom. Jarosława Sawicki, asp.szt. Albert Frydrykiewicz i mł.asp. Jarosław Kwaśnik. KSP reprezentował rzecznik kom. Sylwester Marczak.

Lekarze i rodzice chłopca kierując podziękowania dla policjantów podkreślali, że ich działania realnie przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia operacji przeszczepu nerki. 12-letni Dawid, dopytywany przez licznie zgromadzonych na konferencji dziennikarzy powiedział, że w przyszłości chciałby zostać policjantem. W podziękowaniu, podarował funkcjonariuszom rysunek przedstawiający oznakowany radiowóz.

AB

czytaj więcej:

1 KOMENTARZ

  1. Brawa dla Policjantów. Bez zbędnych ceregieli natychmiast udzielili pomocy w eskortowaniu pacjenta do szpitala,przed chwilą obejrzałem w telewizji relację ze spotkania z chłopcem już po przeszczepie. Serce się raduje widząc piaseczyńskich policjantów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię