Przewietrzyli klasyczne auta

0

LESZNOWOLA W poprzednią niedzielę ma parkingu w Mysiadle przy ulicy Kwiatowej 28 po raz pierwszy w tym roku spotkali się miłośnicy wszelakiej motoryzacji. Na Wietrzeniu Klasyków Nowa Iwiczna Classic Car 2021 pojawiło się w sumie ponad 100 różnorodnych pojazdów

 

Do Mysiadła przyjechało w poprzedni weekend wiele zabytkowych i klasycznych aut, ale nie zabrakło również i pojazdów modyfikowanych oraz motocykli. Niektóre z prezentowanych egzemplarzy (np. Mustang cabrio z lat 60 ubiegłego stulecia) budziły powszechny podziw i zachęcały do bardziej szczegółowych rozmów z właścicielami. Ci z kolei, co jest na lesznowolskich zlotach regułą, bardzo chętnie dzielili się swoją pasją – opowiadając historię swoich „perełek” czy zdradzając tajniki dbania o ich stan. Uczestnicy zlotu mogli również zaopatrzyć się na stoisku w gadżety motoryzacyjne.

Cieszę się, że znów mogliśmy się spotkać w Mysiadle i wymienić doświadczeniami – mówi Patryk Nachyła, organizator Wietrzenia Klasyków Nowa Iwiczna Classic Car 2021. – Kolejny event odbędzie się 11 lipca, tym razem na terenie dawnego Eko Mysiadło.

 

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię