Przewoził heroinę i amfetaminę. Zatrzymała go policja

3

PIASECZNO Podczas kontroli drogowej policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających.

Do policyjnej celi trafił 45-letni mieszkaniec Warszawy. Prowadzony przez niego ford został zatrzymany przez policjantów z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli opakowanie zawierające 78 porcji heroiny, a także porcję amfetaminy.
Mężczyzna jest podejrzewany o rozprowadzanie środków odurzających. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci przypominają, że przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

AB/KPP

3 KOMENTARZE

  1. To takie info dla ludu. A teraz konkretnie. Jak to jest, że policja akurat ten samochód zatrzymuje? Pracowali nad tym od jakiegoś czasu? Czy może jeden z policjantów też handluje towarem i po prostu wycięli konkurenta?

    Jak to działa?

  2. Jak już ich kryma ścigała, to raczej sprawa była śledzona od dłuższego czasu. Naprawdę łatwo można wpaść, wystarczy wredny sąsiad, albo czasem jest tak, że wpada Góra i podaje słupa i tak po łańcuszku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię