Przewrócił śmieciarkę, ściął drzewo i uciekł

0

GÓRA KALWARIA Dziś na ulicy Mazowieckiej w miejscowości Dobiesz doszło do niecodziennego wypadku z udziałem śmieciarki. Ciężarówka wchodząc w zakręt przewróciła się na bok i skosiła drzewo.

– Trudno w tej chwili określić przyczyny tej kolizji – mówi naczelnik wydziału prewencji asp. szt. Robert Oleksiak z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Okoliczności sprawy będziemy dopiero wyjaśniać – zapowiada.
A jest co wyjaśniać, bo gdy mundurowi przybyli na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca ciężarowego mercedesa uciekł. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podróżowało nią kilka osób, które wygramoliły się z kabiny i uciekły. Czy śmieciarka została skradziona?
– Więcej informacji na ten temat będę mógł podać na początku przyszłego tygodnia – zapowiada asp. szt. Robert Oleksiak. – Na razie otrzymaliśmy informację od właściciela śmieciarki, że samochód był w warsztacie.
Czy ktoś skradł samochód z warsztatu, czy może kolizja była skutkiem brawurowej jazdy próbnej po dokonanej naprawie? Miejmy nadzieję, że policja szybko ustali okoliczności zdarzenia oraz tożsamość tajemniczego kaskadera.

Adam Braciszewski/fot. piaseczno998

Rano na kierowców jadących ulicą Mazowiecką czekały utrudnienia. Za zdjęcia dziękujemy czytelniczce Joannie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię