Przy Puławskiej policja kontroluje trzeźwość kierowców

4

PIASECZNO – Przed remontowanym wiaduktem przy ul. Puławskiej policja kontroluje trzeźwość kierowców wyjeżdżających prawdopodobnie z imprezy organizowanej przez jedną z pobliskich firm – informuje jeden z naszych Czytelników

Nie tolerujcie jazdy pod wpływem alkoholu. Jeśli widzicie kogoś, kto w stanie nietrzeźwości wsiada za kierownicę natychmiast reagujcie – stanowczo i zdecydowanie. Jeśli nie pomaga siła perswazji natychmiast powiadamiajcie policję. Być może w ten sposób ratujecie życie nieroztropnemu kierowcy bądź innym uczestnikom ruchu.

AB

WPI TAXI Piaseczno

4 KOMENTARZE

  1. Poinformowanie policji, że jedzie pijany ich kumpel grozi poważnymi konsekwencjami ze strony org ścigania. Oczywiście dowody zamiatanie pod dywan.

  2. Nie ma sensu dzwonić pi co ? Ja raz zadzwoniłem ze na ul pomorskiej jeździ pijany i co się okazało zatrzymali go a za 30 min siostra pijanego kierowcy przywiozła 5 tys i jak by nic się nie stało mój tel by zadbać o bezpieczeństwo innych ludzi sprawił ze panowie policjanci byli bogatsi o 5 koła

  3. Nie ma sensu
    Nie w interesie większości krawężników narażać się biznesmenom, diagnostom, gazownikom-licznikom, innym „uprzywilejowanym”.
    Dodatek za „niebezpieczne warunki” biorą i finisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię