PIASECZNO Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie poinformował, że od 17.01.22 aż do odwołania Przychodnia w Głoskowie będzie nieczynna.

Od 17 stycznia Przychodnia w Głoskowie będzie nieczynna. Powodem zamknięcia twierdzenie przypadku Covid wśród personelu.  

Aktualnie pacjenci z Głoskowa będą kierowani do placówki przy ul. Fabrycznej 1. Prognozuje się, że Przychodnia w Głoskowie wróci do pracy pod koniec tygodnia, wszystko będzie zależało od wyników testów u pozostałych pracowników placówki.

2 KOMENTARZE

  1. Ja bym zamknęła wszystkie przychodnie po co one i tak nie ma szansy na wizytę lekarską. Brawo Pani dyrektor ZOZu i Pan Burmistrz trzeba być z siebie dumnym bo tu mieszkańców przybywa

  2. a jak Pani w sklepie zachoruje to nikt sklepu nie zamyka….. w Głoskowie przychodnia zamknięta, w Gołkowie dostac się nie idzie bo doktorowa przyjmuje okresloną liczbę pacjentów, teleporada – to już Kaszpirowski był lepszy bo go człowiek widział…..na recepte czeka się 2-3 tygodnie bo doktór zapracowany….. taka służba zdrowia do PORAZKA…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię