Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej dołącza do Grupy Kapitałowej Centrum Medycznego CMP

0
Artykuł sponsorowany

Sieć przychodni Grupy Kapitałowej CMP powiększa się o kolejną placówkę. 14 lutego  dołącza do niej Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej, zlokalizowana na warszawskim Bemowie. Placówka staje się tym samym 24. oddziałem w Grupie, poszerzając zasięg sieci przychodni funkcjonujących pod brandem Centrum Medyczne CMP o Bemowo i okolice.

Przychodnia Rodzinna dr Zdziebłowskiej, zlokalizowana na Bemowie przy skrzyżowaniu ulic Rozłogi i Człuchowskiej, pod adresem Rozłogi 18, przyjmuje pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki medycznej. Placówka zatrudnia doświadczonych specjalistów, jak również oferuje diagnostykę USG i analizy medyczne. Gabinety wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który zapewnia leczenie na poziomie aktualnie obowiązujących standardów medycznych.

Dotychczasowe zasady działania przychodni, jej profil oraz holistyczne podejście do oferowanych w miłej i rodzinnej atmosferze świadczeń nie ulegną zmianie.

Sieć stawiająca na nieustanny rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich, należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Przychodnia przy Rozłogi staje się 24. placówką w portfolio Grupy, pierwszą na obszarze Bemowa.

Przejęcie kolejnej placówki wpisuje się w przyjętą strategię systematycznego rozwoju Centrum Medycznego CMP. Stale poszukujemy nowych lokalizacji nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale także w całym kraju. Nasz rozwój przebiega w dwóch kierunkach. Jeden to wzrost organiczny poprzez podnoszenie jakości oferowanych usług oraz poszerzenie oferty, w tych miejscach, gdzie już działamy. Drugi kierunek to akwizycje placówek, aby te przejmując nasze dobre wzorce i zwyczaje, działały docelowo pod naszym brandem – komentuje Paweł Walicki prezes zarządu Centrum Medycznego CMP.

Jak dodaje Paweł Walicki otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię