Przygotowują się do remontu przychodni. Będą ułatwienia dla seniorów?

2

PIASECZNO Trwają przymiarki do remontu przychodni w Gołkowie. Właścicielem budynku jest gmina Piaseczno. Jeszcze w tym roku ma powstać projekt. Obecnie ustalany jest zakres prac


O przymiarkach do remontu przychodni poinformowała niedawno wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. Tydzień temu w placówce odbyło się spotkanie z udziałem m.in. radnej Doroty Kłos oraz dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Marty Dorociak-Burzy.
Wiemy, że pacjenci i personel przychodni czekają na ten remont – mówi wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. – W pierwszej kolejności musimy dokonać inwentaryzacji i określić plan funkcjonalno-użytkowy.
Na razie nie wiadomo jaki będzie zakres remontu i czy nas czas prac przychodnia zostanie zamknięta (na jak długo?). Wszystko jest na etapie ustaleń.
Najpierw musimy rozstrzygnąć kwestie formalne, dopiero potem będzie można podejmować konkretne działania – zastrzega Marta Dorociak-Burza. Swojej radości z takiego obrotu sprawy nie kryje radny Michał Rosa.
Mieszkańcy Gołkowa od dawna apelowali o remont tej placówki – komentuje. – Kiedy w ubiegłym roku wybuchła pandemia, plany te zostały odłożone na półkę. Cieszę się, że teraz do nich wrócono. Z punktu widzenia mieszkańców jednym z najpilniejszych udogodnień jest zrobienie w przychodni windy.

TW

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię