Przykra niespodzianka na parkingu

1

PIASECZNO Podczas parkowania na wyznaczonym do tego miejscu u zbiegu ulic Stołecznej i Kopernika w Zalesiu Dolnym pan Artur uszkodził sobie samochód. – Uderzyłem zderzakiem we wkopaną w ziemię stalową rurkę. Dziwię się, że podczas robienia parkingu nikt jej nie usunął – nie kryje swej frustracji nasz czytelnik


Mężczyzna twierdzi, że dwie tkwiące obok siebie w ziemi zaostrzone rury są prawdopodobnie pozostałością baneru reklamowego.
Niestety, znajdują się w trawie, więc podczas parkowania ich nie widać – mówi pan Artur. – O tym że najechałem na przeszkodę poinformowało mnie gwałtowne szarpnięcie. Gdy wysiadłem z auta, przekonałem się, że jeden elementów uszkodził mi zderzak…


Nasz czytelnik wezwał na miejsce policjantów z drogówki, którzy zrobili notatkę służbową wymaganą przez firmę ubezpieczeniową. Na miejsce przyjechał też pracownik gminnego wydziału dróg.
Ten pan stwierdził, że niebezpieczne elementy znajdują się w obrębie torowiska kolejki wąskotorowej – mówi pan Artur. – Pewnie jak teraz zadzwonię do kolejki to zrzucą odpowiedzialność na gminę, która robiła parking… Mam nadzieję, że odzyskam pieniądze za zderzak z ubezpieczenia, bo w końcu parkowałem na oznakowanym parkingu. A te rurki należałoby jak najszybciej usunąć, bo zaraz ktoś inny uszkodzi sobie o nie samochód lub rower.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię