Przyłapani „zapominalscy”. Rozpoznałeś siebie? Zgłoś się!

9

POWIAT Policja opublikowała zdjęcia kierowców, którzy… zapomnieli zapłacić za paliwo, jednocześnie wzywając ich do stawienia się w piaseczyńskiej komendzie w celu wyjaśnień.

Każdy, kto rozpoznaje któregokolwiek ze sprawców lub posiada jakiekolwiek informacje o tych mężczyznach, może przekazać je również anonimowo, kontaktując się bezpośrednio z policjantem zajmującym się tymi sprawami pod numerem tel. 47 72 45 241 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowy Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213. Informacje można także przesłać mailowo na adres:[email protected]

Jednocześnie policjanci zapraszają zapominalskich kierowców do złożenia pilnej wizyty w piaseczyńskiej komendzie.

 

Źródło: kpp.pl

9 KOMENTARZE

  1. „Każdy, kto rozpoznaje któregokolwiek ze sprawców lub posiada jakiekolwiek informacje o tych mężczyznach, może przekazać je również anonimowo, kontaktując się bezpośrednio z policjantem…”
    ====================================
    Widać, że na tych fotkach z monitoringu są także numery rejestracyjne. Może by tak policjant, zamiast czekać (być może do tzw. usranej śmierci) na „rozpoznających” i „posiadających informacje”, zajrzał łaskawie do bazy danych i zainteresował się właścicielami pojazdów?

  2. @amik- przeceniasz naszą rodzimą policję…. narysuj im komiks, może coś załapią (tylko, żeby komiks był kolorowy, inaczaj się niezainteresują…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię