Przypominamy o zakazie ruchu na przebudowywanej drodze

4

PIASECZNO W związku z pracami budowlanymi prowadzonymi na fragmencie ulicy Puławskiej i Kościuszki zostały wprowadzone ograniczenia w ruchu pojazdów na tym odcinku. Łamanie zakazu może się skończyć mandatem.

 

W czwartek 21 kwietnia 2022 r. rozpoczęła się przebudowa kolejnego odcinka ul. Puławskiej oraz ul. Kościuszki do skweru Kisiela. Na odcinku objętym pracami budowlanymi dopuszczony został jedynie ruch autobusów komunikacji miejskiej, taksówek i rowerów. Dopuszczony jest również dojazd do posesji zlokalizowanych na remontowanym odcinku. Pozostali kierowcy mogą korzystać z alternatywnego połączenia przez centrum – nową drogą łączącą ulicę Kościelną z ulicą Nadarzyńską lub ulicami Jana Pawła II i Wojska Polskiego.

Niestety część kierowców ignoruje zakaz wjazdu, utrudniając prowadzenie prac budowlanych i narażając się na związane z nimi niebezpieczeństwo. W związku z tym policja przypomina łamiącym zakaz kierowcom o konsekwencjach łamania przepisów. Grozi za to mandat do 200 do nawet 5000 zł. Interwencja policji w ostatnią środę zakończyła się wręczeniem 17 mandatów. W związku z tym, że nadal na przebudowywanej drodze pojawiają się nieuprawnione do wjazdu samochody, interwencje policji będą się powtarzać. Gmina Piaseczno apeluje o przestrzeganie zakazu ze względu na bezpieczeństwo kierujących oraz prowadzących prace budowlane.

 

Biuro Promocji i Kultury

4 KOMENTARZE

  1. niech zamkną całe miasto to będzie najlepiej, ja rozumiem że remonty są potrzebne ale jaki idiota za tym stoi że całe miasto remontuje się w jednym czasie i to po 10 lat odcinek który ma 300 m?!!!

  2. Trzeba zakaz dać tym mądrym głowom co to wymyśliły na jakiekolwiek zarządzenie czymkolwiek i wysłać do kamieniołomów to się odechce głupot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię