Przysnął i wjechał na tira

0

Do wypadku z udziałem czterech samochodów doszło w miejscowości Glinki na drodze krajowej nr 50. – Stoi cały pas w stronę Góry Kalwarii od samego Chynowa – poinformowała nas Czytelniczka Sylwia. W tej chwili ruch został już wznowiony i korek powinien się powoli rozładowywać.

Do wypadku doszło po drugiej stronie Wisły w miejscowości Glinki (powiat otwocki), utrudnienia komunikacyjne były jednak odczuwalne także w powiatach piaseczyńskim i grójeckim, przez które przebiega droga krajowa nr 50.
Krzysztof S. 42-letni kierowca mazdy jadący od strony Góry Kalwarii przysnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu prosto pod nadjeżdżający ciągnik siodłowy man, który prowadził 60-letni Wiesław W. Auto osobowe odbiło się od tira i uderzyło w jadącego za nim forda transita. Ford, którym jechał 41-letni Mariusz B zjechał na przeciwległy pas ruchu i zaczął się obracać. Uderzył w niego 35-letni Daniel W. jadący fordem mondeo.
Poszkodowanym został kierowca forda transita, który trafił do szpitala z urazem kręgosłupa.
– W tej chwili ruch został już wznowiony ruch i korek powinien się powoli rozładowywać – poinformowała nas Anna Wasilewicz z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

Adam Braciszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię