Puchar z niespodziankami

0

PIŁKA NOŻNA, OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI Ze zmiennym szczęściem i z różnym podejściem do gry przystąpiły do rywalizacji w Pucharze Polski drużyny z powiatu piaseczyńskiego

Już w pierwszej rundzie pożegnała się z rozgrywkami ekipa Nadstalu z Krzaków Czaplinkowskich (porażka 3:1 z UKS Łady). Pewnie wygrały za to swoje spotkania UKS Tarczyn (5:1 z Vulcan Wólka Mlądzka) i Walka Kosów, która nie miała litości dla Pioruna Warszawa, gromiąc rywali aż 17:0.
W kolejnej rundzie Walka pokonała MKS II Piaseczno 3:0, ale trzeba podkreślić, że druga drużyna biało-niebieskich wystąpiła w Kosowie mocno rezerwowym składem. Nie zawiodła również Laura Chylice, pokonując na wyjeździe Sokół Celestynów 7:1. Swoją pucharową przygodę zakończył natomiast Tarczyn, ulegając po rzutach karnych Piastowi Piastów (2:2, k. 4:5).
Największym pucharowym rozczarowaniem jest jednak, póki co, postawa KS Konstancin, bo trudno mówić inaczej jeśli drużyna z okręgówki odpada po meczu z zespołem z B klasy. Podopieczni Michała Madeńskiego musieli uznać wyższość KTS Weszło Warszawa. W regulaminowym czasie gry było 2:2, ale jedenastki lepiej egzekwowali gospodarze. Mecze trzeciej rundy pucharu zostaną rozegrane 5 września o godz. 16.30.

Grzegorz Tylec

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię